Připravujeme

Nebankovní Faktoring každý den

Připravujeme naprosto ojedinělou novinku na finančním trhu, kterou je Nebankovní Faktoring s denním zasíláním finančních prostředků na Váš účet v případě, že denně vystavujete faktury svým odběratelům.

Existuje mnoho podnikatelských odvětví, v kterých je běžná fakturace stejným odběratelům každý den.

 

Nebankovní denní Faktoring

 

Příkladem takové fakturace je například autodopravce.
Takový podnikatel hradí denně provozní náklady jako palivo, poplatky, vlastní náklady a pod. Každý den naloží náklady, odveze na určené místo, složí (i několikrát) a večer vystavuje fakturu za služby v uplynulém dni. A tak to jde každý den.

Pokud jezdí pro odběratele (například spediční společnost) který požaduje splatnost například 60 dní, je tento dopravce nucen celé dva měsíce (až do naběhnutí odběratele platby na účet) financovat vše ze svého. To je v dnešní době mnohdy nadlidský výkon a takové podnikání je pro jeho provozovatele přinejmenším nebezpečné. Mohou nastat nepředpokládané výdaje (například porucha na voze, havárie apod.) a problém je ihned na světě.
Pokud pak není takový dopravce schopen dostát svému závazku, celé podnikání se mu může složit jako domeček z karet.

S naším denním Faktoringem je dopravce (či jiný podnikatel) v klidu, protože díky této službě disponuje finančními prostředky prakticky ihned po vystavení faktury.

Schválíme jednou, platíme pořád

Denní Faktoring je dlouhodobá služba, která se posuzuje a schvaluje pouze jednou u každého Vašeho odběratele (či skupiny odběratelů) a může dobře sloužit našemu klientovi i roky. Jakmile je jednou Váš odběratel schválen, Faktoring vystavených faktur pro něho běží, a není třeba jej v budoucnu znovu schvalovat.

Pro koho je denní faktoring vhodný?

Zkrátka a jednoduše, pro každou právnickou osobu nebo OSVČ, která fakturuje často s dlouhými splatnostmi a která by chtěla vylepšit Cash-Flow bez zbytečných formalit a mnohem rychleji než u konkurence.

O uvedení produktu na trh Vás budeme informovat na našem Facebooku